Close
Všude tam, kde se staví
Všude tam, kde se staví
Všude tam, kde se staví
Všude tam, kde se staví

Pobočky

Závod Ostrava

Jednotlivá pracoviště společnosti jsou umístěna tak, aby vytvářela dostatečné pracovní zázemí pro celé území České republiky.

Každá pobočka má díky koordinaci všech stavebních činností svůj podíl na celkovém úspěchu společnosti. A úspěch je personifikován našimi zaměstnanci, kteří tvoří kompaktní tým.

Odpovědnost nejen k našim zaměstnancům, ale především vůči zákazníkům je vyjádřena certifikáty, jejichž je společnost držitelem – ČSN EN ISO 9001:2016, ČSN EN ISO 14001:2016, ČSN OHSAS 18001:2008.

Výroba
Závod ASFALT

Provádí všechny činnosti související s realizací asfaltových technologií a to, jak v samostatné působnosti, tak v součinnosti se závody hlavní stavební výroby. Působí po celém území České republiky, na Slovensku a v Rakousku.

Teritoriální působnost je zabezpečena prostřednictvím Střediska sever se sídlem v Ostravě a Střediska jih se sídlem v Brně.

Obalovny asfaltových směsí s majetkovým podílem ALPINE – Česká, Smolín u Pohořelic, Šenov u Nového Jičína, Ostrava-Kunčice, Staré Město u Frýdku-Místku, Valašské Meziříčí, Zádveřice.

Závod Brno

Prostřednictvím svých realizačních středisek působí v krajích Vysočina, Jihomoravském, Olomouckém, Zlínském, Jihočeském, Plzeňském, Karlovarském, Středočeském a na území hlavního města Prahy. Provádí všechny stavební činnosti dopravního a inženýrského stavitelství s výjimkou asfaltových technologií.

Střediska a pracoviště: Brno, Valašské Meziříčí, Praha.

Závod Ostrava

Působnost závodu je v krajích Moravskoslezském, Pardubickém, Královéhradeckém, Libereckém a Ústeckém. Závod provádí všechny stavební činnosti dopravního a inženýrského stavitelství s výjimkou asfaltových technologií.

Střediska a pracoviště: Ostrava, Hradec Králové.

Ostatní pracoviště – servisní podpora, administrativa

Valašské Meziříčí – strojně-technický útvar (MTA), sklady, dílny, garáže, IT, ekonomika, personalistika.

Brno – právní činnost, marketing.

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. Podmínky k nahlédnutí zde.

souhlasím   odmítnout

844