Close
Tiskové zprávy z ALPINE Bau
Tiskové zprávy z ALPINE Bau
Tiskové zprávy z ALPINE Bau
Tiskové zprávy z ALPINE Bau

6. 12. 2018

Ukončení stavby “III/4368 Tršice – Lazníky”

Ve středu 5. prosince proběhlo slavnostní ukončení stavby “III/4368 Tršice – Lazníky, ZÚ – km 1,246”, kterou realizovala společnost ALPINE Bau CZ a.s.

Předmětem projektu byla stavební úprava komunikace III/4368 v obci Lazníky a dále komunikace mezi obcí Lazníky a Tršice po km 1,246.

Původní živičná vozovka vykazovala značné poruchy a nerovnosti povrchu. Oprava komunikace spočívala v odstranění původní vozovky a ve vybudování nové vozovky s asfaltobetonovým povrchem přibližně ve stávajícím směrovém a výškovém řešení. Šířkové řešení bylo částečně změněno z důvodu rozšíření komunikace.

Součásti rekonstrukce bylo také vybudování nových chodníků a obrubníků v obci Lazníky, osazení nových uličních vpustí a jejich napojení na stávající kanalizační síť. Dále se jednalo o úprava vjezdů na pole a účelových komunikací a s tím spojené osazení propustků.

Díky realizovaným stavebním úpravám komunikace se vylepšil stav vozovky a zvýšila se bezpečnost účastníků provozu

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. Podmínky k nahlédnutí zde.

souhlasím   odmítnout

874