Close
Tiskové zprávy z ALPINE Bau
Tiskové zprávy z ALPINE Bau
Tiskové zprávy z ALPINE Bau
Tiskové zprávy z ALPINE Bau

15. 11. 2018

PORR završil převzetí společnosti ALPINE Bau CZ a.s.

Vídeň, 15. listopadu 2018 – V srpnu 2018 oznámila společnost PORR podepsání smlouvy, na jejímž základě jí budou postoupeny všechny podíly společnosti ALPINE Bau CZ a.s. Po schválení transakce Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže došlo k převzetí společnosti.

Tato akvizice posílí pozici společnosti PORR na trhu v České republice a přinese důležitou strategickou výhodu především v oblasti silničních staveb. Podnik se stane součástí koncernu a bude kompletně začleněn pod českou dceřinou společnost PORR a.s.

Skupina ALPINE zaměstnává v současné době zhruba 450 pracovníků a objem její výroby dosáhl v loňském roce 100 mil. EUR.

„Převzetí společnosti ALPINE Bau CZ a.s. je pro PORR důležitým krokem. Neustále rozšiřujeme nabídku služeb na jednom z našich nejdůležitějších domácích trhů a naplňujeme naši strategii ‚Inteligentního růstu‘“, sdělil Karl-Heinz Strauss, CEO společnosti PORR.

S vašimi dotazy se prosím obracejte na:

Sandra C. Bauer
Vedoucí odd. koncernové komunikace, koncernová mluvčí
PORR AG
M
+43 664 626-3338
sandra.bauer@porr.at

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. Podmínky k nahlédnutí zde.

souhlasím   odmítnout

898